Украинская строительная компания

ЗАТ «Українська будівельна компанія» організована у 1996 році. Пройшла шлях від невеликої фірми до потужного холдингу. На сьогодні ЗАТ «УБК» – вертикально інтегрована структура, що поєднала в собі проектний інститут, будівельні підрозділи та інвестиційні компанії.

ЗАТ «Українська будівельна компанія» будує готелі, спортивно-оздоровчі комплекси, житлово-офісні центри. Компанія виконує повний цикл робіт — від проектування і будівництва об’єктів до їхньої реалізації і керування нерухомістю. ЗАТ «УБК» активно працює в регіонах. Корегуючи свою роботу з Кабінетом Міністрів України, збудувала та будує цілий ряд промислових об’єктів, споруд громадського та соціального призначення за державні кошти.

Компанія є переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий продукт року», програми «Національна конкурентоспроможність» 2008 року. Нагороджена дипломом «За кращий житловий комплекс бізнес-класу «Олександрівський». Співпрацюючи з провідними фахівцями в сфері девелопменту, ЗАТ «УБК» вдається залучати до співпраці крупних іноземних інвесторів.

За час діяльності компанія здобула фінансову стабільність завдяки розумній ціновій політиці при збереженні високої якості робіт, уважному ставленню до потреб ринку, гнучкому і творчому підходу до рішення проблем з об’єктами різного рівня складності. Все це вдається завдяки високому рівню професіоналізму, впровадженню прогресивних фінансових технологій та інноваційних продуктів. Компанія об’єднала професіоналізм кваліфікованих, грамотних інженерів, дизайнерів, архітекторів та будівельників, які пройшли навчання або стажування в Канаді та Німеччині. Сьогодні склад ЗАТ «УБК» нараховує 1237 фахівців.

Усі ці фактори забезпечили економічну ефективність, яка допомогла закласти міцний фундамент для успішної роботи й розвитку компанії.